Yorum (3)
Yorumu yazan:

★★★★★
SAYASA tebrikler
Sayasa'da bir süredir aletli pilates dersi alıyorum. ilk önce SAYASA'nın yeri itibarıyla zaten kapıdan içeri girer girmez insanı bir enerji kapladığını söylemem gerek. Bunun dışında pilates çalışması yapılan odanın manzarasından, yerleşimine ve pilates aletinin kalitesine kadar sayabileceğim çok fazla artıları var. Pilates aleti son model ve yüksek tower'lı olduğundan çalışmak başka bir keyif oluyor. Pilates hocası konusuna çok hakim ve kişiye özel program yapıyor. Herkese çok öneririm. Sevgiler.,..
Yorumu yazan:

★★★★★
Benim SAYASA deneyimim
Ilk gün çekinerek gittiğim, umut etmekten korkarak çıktığım bir yerdi SAYASA. Ama sonrasında her seferinde artan bir mutlulukla ayrıldım oradan. Ne olursa olsun her zaman anlayışlı olan Didem, yeşil ve mavinin huzur bulduğu bahçe, yaptıkça sevdiğim pilates.. Kendimi sınadığım ve kazandığım her mücadele kendimle ilgili bir keşifle taçlandı.
Anlatacağım çok şey var ama kısaca, SAYASA'ya her gittiğimde içimden "Iyi ki o gün buraya geldim ve Didem'le tanıştım" diyorum. O gün daha şimdiden, ileride bahsederken "hayatımın önemli bir günüydü" diyeceğim bir gün oldu.
Yorumu yazan:

★★★★★
SAYASA = Samimiyet, profesyonellik ve basariya ulastiran yol!
SAYASA insanin ruh ve beden sagligi icin kendine yapabilecegi en buyuk iyilik. Yaklasik 10 yillik kilo verme maceramdan sonra SAYASA'yi ve Didem Kanca Ustay'i buldum ve tam anlamiyla hayatim degisti. Cunku SAYASA insani bir butun olarak ele aliyor. Hem ruh hem de beden sagliginizi korumak icin gerekten bir yasam sanati ogretiyor. SAYASA'daki sicakligi, samimiyeti ve profesyonelligi hicbir yerde bulamadim. Diyetlerin boyundurlugundan kurtulmak ve ozgurlugun tadini cikarmak isteyenler icin mukemmel bir yer. Didem'in enerjisi ve isigi hayatinizi degistirecek. Yeter ki isteyin ve SAYASA'ya ilk adimi atin. Zaten oradan hic cikmak istemeyeceksiniz!!

Yorum Yaz 3 yorumun hepsini gör