1 AY Boyunca Evrensel Enerji Aktarımı-Online
İletişim Bilgileri 532-2173455 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Görüntünün olası içeriği: geceÜcretli 1 ay boyunca (Günde birkaç kez) Evrensel Enerji aktarımı listesinde olmak isteyenler varsa. Whatsapp.532-2173455'a mesaj atın. #byhumeyragurel.Ücret.350 TL

Sevgi, Aydınlanma, İnsanlık(Hizmet)
Herkesi Sev, Herkese Hizmet Et

Evrensel insan - Evrensel Enerji (SHY – Spiritual Human Yoga; Sağlıklı Hayat Yolu) öğretisi, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Karayip’ler, Afrika’daki bir çok ülke ve Avustralya’ya yayılmıştır. . Master Luong Minh Dang öğretisi başlangıçta 27 kişi ile başlamış olup bugün farklı kültürel yapı, yaş, ırk ve dinden oluşmak kaydıyla, 5 ayrı kıtada 60’dan fazla ülkede 3 milyonu aşkın kişiye ulaşmıştır.

Evrensel insan öğretisine göre insan bedeni Evrensel Enerji akımını yedi ana merkezden yada “çakra”dan alarak arınmakta ve dengelenmektedir. Bu öğretide çakralar %100 açılacak ve kişiye Dasira Narada Evrensel Enerji transfer tekniği gösterilecektir. Bu tekniğin düzenli olarak uygulanması sonucunda bağışıklık sistemi yükselecek ve güçlenecektir. Bu tekniği düzenli bir şekilde uygulayanlar; kanser, AIDS, bölgesel rahatsızlıklar, kan temizleme, boy uzatma, çeşitli akıl rahatsızlıkları, depresyon ve bir çok bedensel, zihinsel ve ruhsal rahatsızlıklara hem kendisi, hem ailesi, hem de diğer tüm insanlar için toplam 5 dakika gibi çok kısa bir sürede Enerji transferi yapabilir hale gelecektir. Böylece tüm yaşayan varlıkların en küçük hücresine kadar fiziksel, zihinsel ve ruhsal gelişimine yardım etme amacıyla en yüksek seviyedeki enerji kaynakları kullanılabilinecektir.

Bu öğreti; tüm insanların eşitliğini tanımakta ve yaşadığımız dünyaya saygı duymaktadır.

Bu öğretide herhangi bir ilaç kullanılmamakta olup tıbbi tedavi yerine kullanılmamalıdır.


*****
ONLINE SEMİNER ALMAK İSTEYENLER İÇİN...
Evrensel Enerji Başlangıç Semineri SHY (1-5) &Online. Sevgi, Aydınlanma, İnsanlık(Hizmet)
Herkesi Sev, Herkese Hizmet Et

Çakra açmaya meraklı olanlar bu metodla açılınca oldukça kalıcı oluyor. Sezgiler artıyor. Yaratımlar kuvvetleniyor. Hem de günde sadece 5 dakika uygulama ile...

Evrensel insan - Evrensel Enerji (SHY – Spiritual Human Yoga; Sağlıklı Hayat Yolu) öğretisi, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika, Karayip’ler, Afrika’daki bir çok ülke ve Avustralya’ya yayılmıştır. . Master Luong Minh Dang öğretisi başlangıçta 27 kişi ile başlamış olup bugün farklı kültürel yapı, yaş, ırk ve dinden oluşmak kaydıyla, 5 ayrı kıtada 60’dan fazla ülkede 3 milyonu aşkın kişiye ulaşmıştır.

Evrensel insan öğretisine göre insan bedeni Evrensel Enerji akımını yedi ana merkezden yada “çakra”dan alarak arınmakta ve dengelenmektedir. Bu öğretide çakralar Her seviyede bekli oranlarda açılıp, %100’e kadar açılacak ve kişiye Dasira Narada Evrensel Enerji transfer tekniği gösterilecektir. Bu tekniğin düzenli olarak uygulanması sonucunda bağışıklık sistemi yükselecek ve güçlenecektir. Bu tekniği düzenli bir şekilde uygulayanlar; kanser, AIDS, bölgesel rahatsızlıklar, kan temizleme, boy uzatma, çeşitli akıl rahatsızlıkları, depresyon ve bir çok bedensel, zihinsel ve ruhsal rahatsızlıklara hem kendisi, hem ailesi, hem de diğer tüm insanlar için toplam 5 dakika gibi çok kısa bir sürede Enerji transferi yapabilir hale gelecektir. Böylece tüm yaşayan varlıkların en küçük hücresine kadar fiziksel, zihinsel ve ruhsal gelişimine yardım etme amacıyla en yüksek seviyedeki enerji kaynakları kullanılabilinecektir.. ?KAYIT.532-2173455.

Evrensel insan - Evrensel Enerji (SHY – Spiritual Human Yoga; Sağlıklı Hayat Yolu) öğretisi toplam 20 seviyedir. 7 ana seminerle verilmektedir; Başlangıç, Orta (Orta 1 ve 2), İleri (İleri 1 ve 2) ve Yüksek (Yüksek 1 ve 2). Bir önceki seminere katılınması ve hazır olunması ile birlikte herkes bir sonraki seminere katılabilir. Ruhsal gelişim için en üst seviyeye kadar ulaşılması gerekmemekle birlikte ruhani yolculuk ve frekans yükselmesi için gereklidir.

Evrensel insan - Evrensel Enerji (SHY – Spiritual Human Yoga; Sağlıklı Hayat Yolu) öğretisi toplam 20 seviyedir. 7 ana seminerle verilmektedir; Başlangıç, Orta (Orta 1 ve 2), İleri (İleri 1 ve 2) ve Yüksek (Yüksek 1 ve 2). Her seminer tam ve bütündür. Bir önceki seminere katılınması ve başarılı olunması ile birlikte herkes bir sonraki seminere katılabilir. Ruhsal gelişim için en üst seviyeye kadar ulaşılması gerekmemekle birlikte ruhani yolculuk ve frekans yükselmesi için tavsiye edilmektedir

Başlangıç Seviyelerinde Çakralar (Bedenin ana enerji merkezleri) %100 oranında aktive edilecek, toplam 5 dakika süren Dasira Narada Evrensel Enerji transfer tekniği ve Çakra döndürme tekniği gösterilecektir. Ayrıca 6. çakra (üçüncü göz) kullanılmaya başlanacak ve çakralara renk transfer metodu gösterilecektir.

Orta Seviyelerden itibaren her turlu zihinsel, ruhsal ve bedensel problemi olanlara uzaktan sadece 1 dakika gibi çok kısa bir sürede enerji transferi yapabilme yöntemi gösterilecektir. Piramit yöntemi gösterilerek, gençleşme (Anti-Aging) başlayacak vücut toksinlerinden arınacaktır. Ek olarak hayvanlar (Hayvancılık için), tarlalar, ormanlar ve ülkeler için transfer yeteneği gelişecektir.

İleri Seviyelerde ilk insanın (Orijinal İnsan) beyninin kapasitesinin kullanımı gösterilecek ve kök çakra %100 açılacaktır.
Böylece 5 saniyede tüm dünya için enerji transferi yapabilme kabiliyeti gelişecektir.

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ
1’den 5’e kadar olan seviyeleri kapsamakta olup bir gün sürmektedir.
Seviye 1 Çakraların (Bedenin ana enerji merkezleri) öneminden bahsedilmesi. Çakraların %30 oranında aktive edilmesi.
Seviye 2 Çakralar ile organların arasındaki ilişkiden bahsedilmesi. Çakraların aktivasyonu’nun %60 oranına yükseltilmesi.
Seviye 3 Dasira Narada Evrensel Enerji transfer tekniği ile Evrensel Enerji transferinin açıklanması ve çakraların (7,6,5,4,3 ve 2.
çakralar) %100 oranında aktive edilmesi. Toplam 5 dakika süren S.H.Y. meditasyon metodunun gösterilmesi.
Seviye 4 Çakra döndürme tekniğinin gösterilmesi ve 6. çakranın (üçüncü göz) kullanılmaya başlanması.
Seviye 5 Ruhani gelişim için enerji transferi. Çakraların ruhani gelişimi destekleyebilir seviyeye ulaştırılması. Çakra renklerinin ve çakralara renk transfer metodunun gösterilmesi. 1. Çakra'nın %15 oranında aktive edilmesi. Seminer süresince uyumlama enerji transferleri yapılacaktır. Başlangıç seviyesi sonunda kişi uygulayıcı haline gelerek kendi kendisine, aile bireylerine ve hiç tanımadığı kişilere enerji transferi gerçekleştirebilecek seviyeye ulaşacaktır.

ORTA SEVİYE 1
6’dan 8’e kadar olan seviyeleri kapsamakta olup bir gün sürmektedir.
Seviye 6 Altıncı Çakranın (üçüncü gözün) uzaktan Evrensel Enerji transferi yapabilecek aşamaya yükseltilmesi. Bu seviye
sonucunda Evrensel Enerji transferi için artık dokunmaya gerek kalmayacaktır.
Seviye 7 Altıncı Çakranın (üçüncü gözün) uzaktan bir gruba Evrensel Enerji transferi yapabilecek aşamaya yükseltilmesi. Aynı
zamanda üçüncü gözün çeşitli değişik amaçlar için (tarımcılık, hayvancılık vs…) kullanılması anlatılacaktır.
Seviye 8 Bu Seviyede çiftli piramit’in kullanım tekniği aktarılacaktır. 1. Çakra %30 seviyesine getirilecektir. Her türlü zihinsel, ruhsal ve bedensel problemi olanlara uzaktan sadece 1 dakika gibi çok kısa bir sürede enerji transferi yapabilme yöntemi gösterilecektir. Çiftli Piramit yöntemi ile birlikte, gençleşme (Anti-Aging) başlayacak vücut toksinlerinden arınacaktır. Bu seviyenin tamamlanması ile birlikte Evrensel Enerji transfer olasılıkları oldukça artacaktır. Seminer süresince uyumlama enerji transferleri yapılacaktır.

ORTA SEVİYE 2
9 ve 10. seviyeleri kapsamakta olup bir gün sürmektedir.
Seviye 9 Küçük piramidin kullanımı anlatılacaktır. Üçüncü göz böylece uzaktan bir ülkeye Evrensel Enerji yapabilecek
aşamaya yükseltilecektir.
Seviye 10 Seviye 10'a uyumlama enerji transferi gerçekleştirilecek ve 1. Çakra %50 seviyesine yükseltilecektir. Uyumlamalar
ve seviye yükseltmeleri sonucunda Uzaktan enerji transferi 30 saniyeye düşecek ve etkisi de kuvvetlenecektir. Hızı ve
etkisi gelişen transferler sonucunda bütün konular daha bütünleşecek, konsantrasyon tekniği artacak ve böylece
uzaktan Evrensel Enerji transferi tekniği oldukça gelişerek global seviyede sevgi, insani değerler ve dünyaya
hizmet konularında çok önemli faydalar sağlayacak aşamaya yükselecektir.

İLERİ SEVİYE 1
11’den 13’e kadar olan seviyeleri kapsamakta olup bir gün sürmektedir.
Seviye 11, 12 & 13 (İnsan Beyni’nin Gizli Kabiliyetleri 1,2 ve 3) Üç parçadan oluşmaktadır. İnsan beyninin gizli kapasitesinin kullanımı gösterilecektir. Telepati ve Yüksek Frekanslı Varlılar ile iletişim konuları aktarılacaktır. Güneş ve yıldızların enerjilerinin transfer edilmesi teknikleri paylaşılacaktır. 1. Çakra %75 seviyesine yükseltilecektir. Seminer süresince uyumlama enerji transferleri yapılacaktır.

İLERİ SEVİYE 2
14 ve 15. seviyeleri kapsamakta olup bir gün sürmektedir.
Seviye 14 Tüm yaşayan varlıkların en küçük hücresine kadar fiziksel ve ruhani gelişimlerine yardımcı olan enerji
transfer tekniği gösterilecektir.
Seviye 15 Bu seviyede yapılacak uyumlama enerji transferi ile ilk insanın (Orijinal İnsan) beyninin kapasitesinin kullanımı
gösterilecektir. Ayrıca yine gerçekleştirilecek uyumlama transferi ile 1. çakra %100 seviyesine aktive edilecektir.
Birinci çakrası %100 seviyesine ulaşmış ve ilk insan beyninin kapasitesini kullanabilen insan beden, zihin ve ruhun birlikteliğini tam anlamıyla kavradığında aydınlanmaya ve bilgeliğe ulaşabilecektir. Seminer süresince uyumlama enerji transferleri yapılacaktır.

YÜKSEK SEVİYE 1
16’dan 18’e kadar olan seviyeleri kapsamakta olup bir gün sürmektedir.
Seviye 16 Özel ruhani seviye olup, ruhani gelişim ve ruhani yol ile ilgilenmektedir. Değişik konulardaki soru ve cevap kısımları
sayesinde bu konulardaki bilgiler gelişecektir. Seminer süresince uyumlama enerji transferleri yapılacaktır.
Seviye 17 Seviye 16’daki konuların genişlemesi ve gelişmesi ile bilgi gelişecektir. Seminer süresince uyumlama enerji transferleri
yapılacaktır.
Seviye 18 18. Seviye uyumlama enerji transferleri ile seviye 16 ve 17 deki konular daha da gelişecek ve genişleyerek
bilgi seviyesi artacaktır. Katılımcılara kendi çoklu boyutlu kapasitelerini artırıcı teknikler aktarılarak, insanlığın
yükselişine yardımcı olabilecek olan aydınlanmış ve bilge bir bedene nasıl sahip olabilecekleri gösterilecektir.

YÜKSEK SEVİYE 2
19 ve 20. seviyeleri kapsamakta olup bir gün sürmektedir.
Seviye 19 Ruhani Bilim 1- Ruhsal öğretilerin önemi detaylıca anlatılacaktır. Seminer süresince uyumlama enerji transferleri
yapılacaktır.
Seviye 20 Ruhani Bilim 2- Yüksek seviye seminerleri sonucunda yapılacak uyumlama enerji transferleri ile "Merge" tekniği gösterilecektir. Böylece 5 saniyede tüm dünya ve tüm insanlık için enerji transferi yapabilme kabiliyeti gelişecektir ve Yüksek seviye semineri tamamlanacaktır. Meditasyon, konsantrasyon ve uzaktan Evrensel Enerji transferleri konularındaki en yüksek teknikler aktarılacaktır. Katılımcılar Hakikat, Doğru Davranış, Koşulsuz Sevgi, İç Huzur ve Şiddetten Kaçınma insani değerlerine bağlı olarak yaşamakta ustalaşacaklar ve bu insani değerlerin Evrensel seviyede tüm insanlar tarafından yaşanabilmesine hizmet edebilecek konuma yükseleceklerdir.

Ücret.800TL
Eğitmen. Hümeyra Gürel 20.seviye uygulayıcısıdır.

Konum ONLİNE