AŞK için KUTSAL AKTİVASYONLAR
İletişim Bilgileri Tel. 90-532-2173455 whatsapp Www. humeyragurel.Com

1-İçsel Çocuk Tekrar Bağlantı Aktivasyonu
Bu aktivasyon diğer yaşamlari galaksiler ve boyutlarda bırakmış olduğunuz parçaları geriye alır. O hayatta parçanızıın kalmasına sebep olan travmaları temizler. Bu hayatlardaki gücünüzü geriye getirir kişisel gücünüzü geriye almanız ve temizlemeniz için kalıp inançlarınızı yüzeye çıkarır.

2-Meryem Ana Aktivasyonu
Bu aktivasyon diğerleri'nin sevememe durumları ve onların kim oldukları ile ilgili her düzeyde farkındalık verir. Siz bir Annenin sevgisinin farkındalığına getirildiğinizde ve dünyada diğer kişileri sevme kabiliyetinizi engelleyen blokajlarınızı temizlediğinizde, herkesi yargısız sevme durumuna ulaşırsınız.

3-Orijinal Işık Lisanı Aktivasyonu
“Orijinal Işık Lisanı” aktivasyonu konuştuğumuzda bizim yaşamla “sevgi içinde” olmamızı ve başkaları ile bir çatışma içinde olduğumuzda bir kişi için gerçeği ve onların gelişimini bilmemizi, bunun yanında kendimize karşı dürüst olmamızı ve kendi gücümüzü onore etmemizi sağlar.Serif Melekleri bana bu aktivasyonda yardımcı olurlar ve onların enerjisinde olmak muhteşem’dir.

4-Kutsal Seks Aktivasyonu
Kutsal Seks Aktivasyonu iki ruhu bir araya getirip ikisinin birleşimi ile çok fazla sevgi yaratır ve onları birbirleri işçin daha yüksek bir anlayış ve sevgi seviyesine getirir. Bu aktivasyonun doğası sizi Yaratıcı’nın size ve tüm insanlığa olan sevgisi’nin sevinci ve bilişi ile birleştirir.Kreatif özelliği ie size zihinlerinizin birleşimi ile daha yüksek bir güç için sevgi ve bilişi yaratmanız için izin verir. Bu aktivasyonu aldığınızda yaratılacak bağlardan dolayı sizin tek eşli bir ilişkide olmanız tavsiye edilir. Bu daha yoğun bir seks seansı isteyenler için değil, aşık olanlar içindir. Eğer bekarsanız ve kendinizi seviyorsanız, bu size doğru ruh eşini çağırmanıza yardımcı olur çünkü içinizdeki sevginin özü yükselecektir. Çok fazla kişiden ilgi görürseniz şaşırmayın. Sadece cinsel ilişkiye girmeden evvel onları tanımak için kendinize zaman vermeyi hatırlayın ve onların sizin en yüce hayrınıza olduklarından emin olun.

5-Ruh Eşi Aktivasyonu
Ruh Eşi Aktivasyonu yaşamboyu olan inançları, yargıları, travma ve ruh eşlerinden olan aldatmaları temizler. Bu sizin doğru ruh eşinizi onunla gelecek korkusundan özgür olarak sizin onu hayatınıza almanız için açar. Bu aynı zamanda bir ruh eşiyle ilişki hakkında toplu bilinci, dinsel inançları ve genetik inançları temizler. Bizim birçok ruh eşimiz vardır ve bu sizin bu hayatınızda en destekleyici ve besleyici olan ruh eşi ile hizalanmanıza izin verir.

6-Yin-Yang Aktivasyonu
Bu aktivasyon sizin erkek ve dişil enerjinizi dengeler. Biçok kadının erkek enerjisinde olup para kazanmaya çalışıp “evin erkeği”olmaya çalışıyorlar. Bu kadınlardan bir kısmı bunu yapıyorlar çünkü eşleri çok fazla dişi enerjisindeler. Bu bize bu yaşamımızda herhangi bir enerjide aşırı olmamız gerekmeden dengede erkek ve kadın rolleri oynamamızı sağlar. Erkek için, bu aynı zamanda onun dengelenmesini sağlar, ve yönetmek gerekmeden almaya açık olmasını sağlar.

7-Koşulsuz-Sevgi-Tekrar Bağlantısı Aktivasyonu
Bu aktivasyın sizi Dünya Ana etrafındaki koşulsuz sevgi grid sistemine bağlar. Koşulsuz Sevgi içinde olmak gerçekten inanılmaz'dır, bu kendimiz ve başkaları hakkında yargı içinde olmamamızdır. Buradaki hedef korku ve acı çekme grid sistemini bir bezelye kadar minimize edip koşulsuz sevgiyi grid sistemini bir karpuz kadar genişletmektir.Bu olduğunda, bu gezegendeki savaşlar biitecektir; biz bu inanılmaz enerji ve sevgiye bağlı olduğumuzu bilerek birlikte çalışacağız.

8-Aile Dizimi Aktivasyonu
Bu aktivasyon sizin aillenize karşı olan öfke, yargı, suçluluk ve nefretinizi temizler. Aile sevgisinin nasıl hissedildiğinin gerçek hissini size verir.

9-Aile Kast Sistemi
Bu aktivasyon sizi genetik, kültürel, dinsel inançlardan özgürleştirir Çok yeterli/iyi veya yetersiz/yeteri kadar iyi olmamakla ilgilidir.Bu dünyada Evren vatandaşı olmanız için sizi hizalar. Kendinizi veya başklarını yargılmadan.Hangi milliyetten olursanız olun, parayla büyümüş olan veya olmayan.Bu sizin arkadaşlarınızla sizi hizalayıp, nasıl büyütülmüş olursanız olun iyi hissetmenizi sağlar.