Homeopati

Homeopati

Homeopati 200 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada kullanılan bir tamamlayıcı tıp yöntemidir. Özellikle Avrupa ve ABD`de klinikleri, kürsüleri bulunan, ayrıca sosyal sağlık sigortalarının kapsamına alınmış olan homeopati yöntemi hastayı yan etkisiz, güvenli ve etkili bir şekilde iyileştirmeyi amaçlar. 2-3 saatlik bir görüşmeyle hastanın tipi belirlenerek uygun homeopatik karışım verilir. Bu karışımlar sadece homeopatiye özgü yöntemle hazırlanan frekans yüklü toplardır ve hiçbir yan etkisi yoktur. Astım, egzama, romatizma gibi fiziksel rahatsızlıklardan, depresyon, anksiyete, öfke, bipolar bozukluk gibi mental rahatsızlıklara kadar her türlü rahatsızlık için homeopatiye başvurulabilir.

Buraya site ekle

Beta Danışmanlık

Homeopatiklinik homeopatiye dair merak ettiğiniz soruların cevabını bulabileceğiniz bir sitedir.  Sitemizden uzman homeopatlara ulaşmanız ve onlara danışmanız mümkündür. Sitemiz blogunda homeopatiye dair yine homeopatlar tarafından yazılmış özgün y ...

Uzmanlık Alanları

,

Klasik homeopati tedavisi uyguluyor ve her türlü hastalık ve hastayı tedavi edebiliyoruz. Amaç kişinin kendi iyileşme gücünü harekete geçirmek ve böylece kalıcı bir sağlıklılık haline kavuşulması. 1999 yılından bu yana muayenehanede bu hizmeti veriyorum.

Uzmanlık Alanları
Dr. Bach Çiçek Terapisi

Homeopati yöntemiyle hazırlanan çiçek özleriyle hazırlanan preparatlar ile ruhsal zihinsel ve fiziksel rahatsızlıklara çözüm sunabilen yöntemdir. Tıbba yardımcıdır ve kronik rahatsızlıklarda daha etkilidir.

Uzmanlık Alanları
Dr. Ziya Yavuz

,

Homeopati'yi yani "benzerin benzeri tedavi etmesi" ilkesi ile rahatsızlıklara karşı doğal bir tedavi metodunu uygulamaktayım. Her rahatsızlığın mutlaka bir şifası da vardır. Bu şifayı arama yolunda Homeopati ile hastalarıma yardımcı olmaya çalışmaktayım.

Uzmanlık Alanları
Hom. Dr. Ensar Özkızıklı

,

Homeopati, zıtlıklar teorisi üzerine kurulmuş klasik tıbbın aksine, benzerlikler teorisi üzerine kurulmuştur. Buradan yola çıkarak bedenin kendi doktorunun zaten var olduğunu düşünmek yanlış olmaz.  Homeopati bedenin doktorunun yinekendisi olması için bed ...

Uzmanlık Alanları

Stüdyo Bir

0 yorum
Stüdyo Bir

,

Hemşire ve Homeopati Uzmanı Hale İlkay Kılıç ile Homeopati Danışmanlığı için lütfen irtibata geçiniz.