Bu site kişisel gelişimle ilgili çalışan iki grup için hazırlandı:

  • Kendi sitesi var olmayan ancak Internet'te kolayca bulunmak isteyenler,
  • Kendi sitesi var olan ve sitesine ekstra trafik çekmek isteyenler için.

Site Google için özel olarak optimize edildiğinden, alanları eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda Internet'te bulunurluğunuz artacaktır. (Sitenin Google Page Rank'i 5'tir ve bu, Yeni Bir Adım'da yer alan sayfaların Google arama sonuçlarında birçok siteye göre çok yukarıda yer almasını sağlar.)

Yeni Bir Adım`ın katkısı

Örnek vermek gerekirse Google`da Aykut Oğut diye arattığınızda karşınıza yaklaşık 200,000 sonuç çıkıyor. Bunların içinden Aykut Oğut`un Yeni Bir Adım`daki sayfası ilk beşte görünüyor. Google`daki 200,000 sonucun içinde Yeni Bir Adım ilk beşte!

Sitenin bir faydası da Yaşam Koçu gibi bir kategori ararken siteye gelenlerin, Yoga gibi bambaşka bir kategori ile ilgili çalışanları da bulabilmesidir.

Aşağıda sitenin ilk açıldığı günlerden itibaren Yeni Bir Adım'da yer almaya başlayan diyetisyen Didem Kanca Üstay'ın paylaşımını bulabilirsiniz. Kendisinin bu kadar net bir başarı elde etmesinin bir nedeni de, site tanıtımlarının altına danışanlarına yorumlar yazdırmasıdır. Sizlerle çalışmış olan kişilerin deneyimlerini de bu siteden paylaşmalarını sağlayabilirseniz, elde edeceğiniz trafik artacaktır.

Her tanıtım sayfasının altında yer alan ziyaret bölümü de Yeni Bir Adım'daki tanıtımların kaç kere görüntülendiği hakkında size fikir verecektir.

Mutlu günler,
Hakan Arabacıoğlu

Yenibiradım.com kısa bir süre önce açılmış olmasına rağmen son 2 haftada en az 5 kişi bu sayfadan Sayasa'yı arayıp randevu aldı. Bunun dışında sadece bilgi almak için arayanlardan bahsetmiyorum bile.

Hem insanlar yorumlarını ekliyorlar, diğerleri de bu yorumları okuyorlar, hem de Sayasa hakkında değişik bölümlerle ilgili detaylı bilgi ediniyorlar. Ben bile bu kadar kısa sürede geri dönüşümün böyle olacağını tahmin etmemiştim. Herkese bu sayfayı kendi profesyonelliklerini tanıtma açısından tavsiye ederim. Ben inanılmaz faydasını gördüm ve de görüyorum...

Didem Kanca Üstay, Diyetisyen, SAYASA

www.yenibiradim.com/rehber/beslenme/diyetisyenler/sayasa-saglikli-yasama-sanati

Ayrıca, 6 ay için 150 TL'ye sponsor olmanın avantajlarını öğrenmek için tıklayın!